Azaz a játékosnak nincsenek semmilyen kiemelkedő gyengeségei. Az egyik mértékadónak tartott, statisztikákkal is foglalkozó oldal, a whoscored a játékos profilján legalábbis ezt tünteti fel az erősségei mellett. Viszont nevetséges lenne azt hinni, hogy pusztán az oldal jellemzése miatt hozta volna el a vezetőség azt a védőt, akinél egyébként többször csak Messit választott meg a meccs emberének a tavalyi év során.
Damned if you do, damned if you don't
Egy Premier League-ben szereplő, BL-ben is induló csapat 8 millió fontért manapság fiatalokon kívül csak töltelékembereket igazol, és ha még egy mellékes rendszerbeli hiányosságot is pótol ezzel (név szerint: hazai nevelésű játékosok számának a korrigálása), akkor tényleg felesleges az egésszel foglalkozni. Alapjáraton tehát kijelenthető, a kutyát nem érdekelné Fabian Delph nyári átigazolása...
49 millió font Sterling
Raheem Sterling (helyesen még: $t€rl£ng) átigazolási ügye hiába ért véget még azelőtt, hogy a Liverpool vagy a City lejátszotta volna első felkészülési mérkőzését, így is épp eleget untatott minden jóérzésű drukkert. Megkésve ugyan, de még egyszer és utoljára blogunk is jelentkezik a témával.
Szokatlan évkezdet
No nem a teljesítményt illetően, amivel semmi gond sincs, hanem a pályán kívüli események okán helytálló a cím. Megszokhattuk, mióta szöget vert a City a Premier League legszűkebb élvonalában, hogy nyugis januárunk van. Idén ez nincs így, két fő okból. Bony és Lampard ügye miatt.
After the deadline day, before deadline week
Emberemlékezet óta nem volt ilyen, nem rágtuk szét a körmünket a deadline day-en. Nem jött tízcsilliárd ajróért cserébe egy stár sem, ellenben tovább szűkült a keret, Pellegrini elégedett, Platini meg beveheti. Felsorolásszerűen átfutjuk mi is történt felénk az átigazolási szezonban, aztán rákanyarodunk az Arsenal elleni derbire
In & Out
Képekben a tél érkezői, távozói.
Egyelőre a távozók vannak többen, de aki jött, na ő nem volt drága, a bosnyák gyémánt. Az idő őt is be fogja árazni, az a biztos.